Оренда шатрів

У вас намічається свято, а оренда ресторану обходиться досить дорого? Але у той же час вам хочеться відпочити на свіжому повітрі або провести конференцію далеко від міського шуму і пилу? А купівля тентів - витратний захід? Тоді оптимальним для Вас варіантом буде оренда шатрів.

Компанія «Галтент» з радістю, у будь-який момент готова надати в оренду намети, шатри та  тентові конструкції.

Оренда шатрів – найкраща можливість створити яскраве свято під відкритим небом. Завдяки оренді наметів та прокату тентових конструкцій, Ваше свято стане незабутнім.

Наша продукція оптимально підходить для проведення заходів будь-якого формату на відкритому повітрі.

Багатофункціональні мобільні  намети  призначені для використання в будь-якій сфері бізнесу - для обладнання торгових тентів на ярмарках або для проведення заходів, відпочинку на природі, весілль. Мобільні тентові конструкції володіють високою стійкістю, зручні у використанні і монтуються за дуже короткий час.

Ви будете виїжджати не на «голе поле», де гуляє вітер, а на обладнану площадку, де вже встановлено все необхідне для проведення свята, конференції, з'їзду. Це не просто гарно. Це природньо, феєрично і незабутньо. Весілля або ювілей у ресторані можна забути, а відпочинок у шатрах на природі забути категорично неможливо.

Буде сонячна погода? Відмінно, у вас з'явиться чудова можливість сховатися у тіні. Подує вітер або почнеться дощ ? І тут наші намети стануть у нагоді.

Також наша продукція ідеально підходить і для ролі гаража, коли автомобілям необхідно укриття від дощу або яскравого сонця.

Можливі варіанти використання тентових наметів для розміщення різних служб при проведенні великомасштабних заходів: охоронні центри, мобільні штаби, медичні пункти.

Оренда тентів та наметів надається як на короткий термін, так і на тривалий – у цьому випадку Вам будуть запропоновані індивідуальні умови прокату.

«Галтент» - є однією з небагатьох компаній, яка не просто продає і здає в оренду намети,тенти та шатри  для проведення заходів, але й займається іх виготовленням.